תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

ברוכים הבאים
ברוכים הבאים לאתר של משרד עורכת הדין מיטל זהר  (המשרד) האתר מספק אינפורמציה לאנשי ונשות עסקים אודות תחומי ההתמחות של המשרד ומהווה אתר תדמיתי בעיקרו. יחד עם זאת באתר תכנים מקצועיים כלליים אשר אינם מהווים ייעוץ משפטי.
תשומת ליבך, כי גלישה באתר מהווה הסכמה לתנאי שימוש באתר, ככל שאינך מסכימ/ה לתנאי השימוש או לחלקם – נבקשך לעזוב את האתר ולא לעשות בו כל שימוש.
* עצם השימוש באתר אינו מהווה התקשרות ויחסי עו"ד – לקוח בין המשתמש באתר ובין המשרד.
* השימוש באתר הוא לבגירים תושבי מדינת ישראל ועוסק בחוקים של מדינת ישראל.
* כל התכנית באתר מופנים לנשים וגברים כאחד, אף כי לעיתים בשל מגבלות השפה, הפנייה בלשון זכר.

תכנים ואחריות
המידע באתר מיועד לספק מידע כללי בלבד ואין לראות בתכניו ייעוץ משפטי לכל דבר ועניין.
ייעוץ משפטי מטבעו מותאם לנסיבותיו של כל מקרה לגופו ומכאן שהמידע באתר אינו יכול לספק תשובות מתאימות לנתוניו העובדתיים של כל מקרה.
המידע באתר אינו מקור משפטי מחייב ומכיל בחלקו פרשנות ועמדה משפטית של המשרד ועל כן אין לראות באתר מקור לסימוכין משפטי או אחר.
התכנים והמידע באתר, נכונים ליום כתיבתם ועל כן, יתכן שמידע המופיע באתר יחדל להיות עדכני או שלא ישקף החלטות, הסדרים, פסקי-דין, חוקים ותקנות משפטיים מעודכנים. כמו כן, יתכן ונפלו טעויות או פליטות קולמוס בתכניו של האתר.
מכל האמור, אין להסתמך על הכתוב באתר לצורך תשובה לעניין משפטי ספציפי או סיטואציה פרטנית. ככל שברצונך לקבל תשובה / ייעוץ לנושא מסוים – עליך לפנות לעו"ד המתמחה בתחום המשפט הרלוונטי על מנת לקבל ייעוץ משפטי מקצועי ומוסמך העונה באופן פרטני לנסיבות המקרה לגופן.
המשרד לא יישא בכל אחריות מכל סוג לרבות נזק או אובדן מכל סוג שהוא העלולים לקרות בעקבות הסתמכות על מידע המופיע באתר.

שמירה על פרטיות
מענה ליצירת קשר
ככל שאתה מעוניין שנציג המשרד יחזור אליך,  יש להזין את פרטיך ואת תוכן כללי של ההודעה (אין לפרט בתוכן ההודעה מידע אישי או חסוי) בלשונית 'צור קשר'. המשרד ישתמש בפרטים האישיים שהזנת  – אך ורק לצורך חזרה אליך.

הרשמה למערכת דיוור
באפשרותך להירשם למערכת הדיוור של המשרד. עם הזנת פרטיך בתחתית העמוד 'הירשמו לניוזלטר' ואישור קבלת דיוור מהמשרד, יישלח אליך מעת לעת חומר פרסומי לכתובת הדוא"ל שהזנת.
השימוש בפרטיך יעשה לצורך הדיוור בלבד, ולא יועבר לצד ג'  (אלא עם קבלת צו שיפוטי, הנחיית רשות מוסמכת או אם נחויב על פי דין)
בכל עת תוכל להסיר את פרטייך מרשימות הדיוור באמצעות קישור ייעודי או במשלוח דוא"ל חוזר.

זכויות יוצרים וקניין רוחני
שם המשרד, הסמליל (לוגו) ועיצוב האתר, התכנים ותוכן ההרצאות וכיוצ"ב הם הרכוש משרד עורכת הדין מיטל זהר ללוז. אין להעתיק תכנים, לשכפל, לעבד, להפיץ, או להציג בפומבי, כולל פרסום או שימוש אחר בתכנים, למטרה כלשהי אלא בכפוף להסכמת המשרד.

אבטחה
למרות הצעדים שנוקט המשרד למניעת מתקפת סייבר מכל סוג שהוא, כמו למשל תולעים ווירוסים, יתכנו פגיעות באתר מצד גורמים בלתי מורשים. לפיכך, המשרד אינו מתחייב שהתקשרות עם המשרד תהיה מאובטחת לחלוטין מפני פגיעה ע"י גורם בלתי מורשה.

המשתמש באתר מוותר בזאת על כל תביעה או טענה נגד המשרד ו מי מטעמו בעניין השימוש באתר ותכניו.

stp